RESULTS based
on
INTELLIGENCE

REZULTATAI.
Vienas esminių Inspired UM konkurencinių pranašumų – mes naudojame įrankius, leidžiančius pagrįstai išmatuoti savo veiklos efektyvumą ir taip padėti klientams prognozuoti, kokie realūs jų veiklos tikslai ir rezultatai yra galimi. Tačiau svarbiausias mūsų siekis – užtikrinti klientams galimybę pasiekti pačių geriausių rezultatų esant pačioms įvairiausioms aplinkybėms. To įrodymas – šiandien mumis pasitiki didžiausi Lietuvos ir užsienio prekių ženklai. Jau 10 metų didžiuojamės, būdami viena didžiausių medijų agentūrų Lietuvoje. Esame susijungę į vienalytį agentūrų tinklą trijose Baltijos šalyse, kuriose Inspired UM taip pat užima lyderės pozicijas. Buvimas vienu stambiausių rinkos žaidėjų savo ruožtu leidžia užtikrinti palankiausias kainas kampanijoms įgyvendinti.
KOMPETENCIJOS.
Po Inspired UM skėčiu turime sutelkę ir sėkmingai teikiame visas rinkodaros komunikacijos paslaugas. Nuosekliai bendradarbiaudami geriausi įvairių komunikacijos sričių specialistai rūpinasi strateginių tikslų įgyvendinimu sklandžiai derinamais taktiniais sprendimais: nuo žiniasklaidos planavimo ir pirkimo iki turinio socialinės komunikacijos, digital performance ir skaitmeninės reklamos gamybos. Mūsų parengtos strategijos grindžiamos tyrimais (tuo rūpinasi Inspired UM rinkos tyrimų skyrius), didžiulėmis sukauptomis ir nuolat pildomomis duomenų bazėmis (esame subūrę rinktines analitikos specialistų pajėgas) ir kampanijų rezultatų sekimu.
INTEGRACIJA.
Inspired UM kuriamos pamatuotos komunikacijos strategijos, net ir būdamos fragmentuotos, visada valdomos kaip sklandžiai integruotos – nuo medijų planavimo, digital performance iki socialinės komunikacijos erdvės. Pavienės kompetencijos Inspired UM apjungtos bendrame darbo procese, o tai leidžia užtikrinti kokybišką, sklandų ir efektyvų daugiaplanių kampanijų valdymą.

PASLAUGOS

Mūsų veiklos laukas apima gerokai daugiau, negu tradicines žiniasklaidos pirkimo ir planavimo paslaugas. Gavę konkrečias užduotis, pagal poreikius sujungiame skirtingų sričių kompetencijas, duomenis ir įžvalgas, kad klientams pasiūlytume komunikacijos strategijas, kurios užtikrintų geriausią rezultatą.

RINKOS TYRIMAI

Rinkos segmentacija, brand tuneliai, komunikacijos efektyvumo tyrimai.

ANALITIKA

Ekonometriniai modeliai, skaitmeninių kanalų atribucija, pirkėjų segmentavimas.

MEDIA PLANAVIMAS IR PIRKIMAS

Media kanalų atrinkimas, kampanijų optimizacija remiantis analitika ir komunikacijos efektyvumo tyrimais. Pirkimo geriausiomis kainomis užtikrinimas.

TURINIO RINKODARA

Strategija ir turinio projektų įgyvendinimas visuose žiniasklaidos kanaluose.

SKAITMENINĖS REKLAMOS GAMYBA

Išskirtiniai formatai ir nepriekaištinga kokybė garantuoja savalaikį kampanijų paleidimą ir veikimą, vartotojų dėmesį bei rezultatus.

E-SRAUTŲ OPTIMIZAVIMAS

Tinklapių infrastruktūriniai darbai nuo sekimo sistemų tvarkymo iki SEO ir CRO.

MOKYMAI

Nuo terminologijos iki rinkodaros komunikacijos teorijų.

REKLAMA UŽSIENYJE

Kampanijų užsienio šalyse geriausiomis kainomis užtikrinimas, sekimas ir valdymas iš Lietuvos.

SOCIALINĖ KOMUNIKACIJA

Kasdienė ir kampanijų komunikacija visose socialinėse platformose, nuomonės formuotojų rinkodara.

E-KOMERCIJOS KOMUNIKACIJA

Paklausos patenkinimas mažiausiais kaštais skaitmeninėje erdvėje.

MŪSŲ PARTNERIAI

Marvelous
Reprise

KONTAKTAI

Siekdama geriausių rezultatų savo klientams Inspired UM veikia kaip sklandžiai koordinuojamas, vienalytis tinklas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Visose Baltijos šalių rinkose mūsų biurai funkcionuoja tais pačiais darbo principais ir visose užima lyderio pozicijas. Tai leidžia klientams užtikrinti geriausias kainas, vienodą kokybę, lengvai valdyti kampanijas iš bet kurios šalies.

Lietuva

Lietuva

Algirdo g. 38, Vilnius, LT-03218 +370 6 8465990
Latvija

Latvija

Pērses iela 2A Rīga, Latvija, LV-1011 +371 678 30661
Estija

Estija

Tehnika 55, Tallinn, Eesti 10136 +372 660 8012

THE FUTURE IS INSPIRED

Meniu